Oferty pracy

Customer Support Specialist

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Kraków
Airly sp. z o.o.

Airly jest firmą, która ma na celu zbudowanie gęstej sieci sensorów na całym świecie. Dzięki kompleksowemu systemowi monitorowania jakości powietrza, jesteśmy w stanie pokazać najbardziej zanieczyszczone lokalizacje i natychmiast na nie reagować! Dzięki temu zwiększamy społeczną świadomość o zanieczyszczeniach powietrza oraz informujemy o niebezpieczeństwie, na które każdy z nas jest narażony w czasie aktywności fizycznej czy spaceru z dzieckiem w zanieczyszczonym powietrzu.

Miejsce pracy: Kraków

pełen etat

Opis stanowiska

  • Prowadzenie obsługi klienta (kontakt telefoniczny, e-mailowy, czat online)
  • Nadzór nad procesami dziejącymi się w dziale
  • Zbieranie i analiza feedbacku z prowadzonych procesów (wdrożonych ankiet, aplikacji mobilnych, platformy)
  • Planowanie działań z klientami zagranicznymi (wysyłka produktów, planowanie napraw i instalacji)
  • Ciągły kontakt z dystrybutorami na zagranicznych rynkach
  • Tworzenie treści z obszarów z znajdujących się pod nadzorem Działu Wsparcia Klienta

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne (mile widziany kierunek: logistyka lub kierunki pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Oczekujemy samodzielności, odpowiedzialności i inwencji w podejmowaniu działań
  • Znajomość narzędzi do optymalizacji pracy będzie dodatkowym atutem (Hubspot)
  • Komunikatywność i otwartość w pracy zespołowej
  • Cierpliwość i rzetelność w podejmowanych działaniach
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość innego języka