Copywriter/ Specjalista E-Commerce (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: cała Polska
Aqua World

Firma instalacyjno-budowlana wykonująca baseny, fontanny i strefy SPA zatrudni

Copywritera / Specjalistę e-commerce

do rozbudowania i prowadzenia działań marketingowych sklepu internetowego opartego na platformie Shoper

OPIS STANOWISKA:

  •      Tworzenie i zarządzaniem treścią w sklepie(aktualizacja i wprowadzanie produktów)
  •       Prowadzenie sprzedaży za pomocą sklepu internetowego i platform sprzedażowych
  •        Kreowanie działań marketingowych
  •       Prowadzenie kampanii marketingowych (social media, portale aukcyjne, google)
  •        Aktywne poszukiwanie nowych klientów

OFERUJEMY:

  •        Ciekawą i kreatywną pracę umożliwiającą rozwijanie umiejętności i zdobywanie doświadczenia
  •      Motywacyjny system wynagrodzenia promujący zaangażowanie i osiąganie wyniki
  •       Pracę zdalną na samodzielnym stanowisku
  •       Możliwość realizowania innowacyjnych projektów,

WYMAGANIA:

  •  Doświadczenie w prowadzeniu sklepu internetowego
  •  Kreatywność i pomysłowość
  •  Znajomość programów do obróbki zdjęć
  •  Umiejętność sprawnego redagowania tekstów marketingowych
  •  Znajomość obsługi i działania mediów społecznościowych
  •  Zaangażowanie, wytrwałość, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  •  Mile widziana znajomość metod tworzenia i optymalizacji treści pod kątem SEO
  •  Mile widziana znajomość kampanii google adwords

CV prosimy wysyłać na adres email: [email protected]