Copywriter (praca zdalna)

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Warszawa
One Board Media sp. z o.o.
COPYWRITER
Miejsce: praca zdalna
Poszukujemy osób z wiedzą z dziedziny finansów do podjęcia zdalnej pracy w nienormowanym okresie czasowym. Idealne dla studentów.

Opis stanowiska pracy:

  • Pisanie wysokiej jakości autorskich artykułów
  • Przygotowywanie, redakcja i korekta treści
  • Kreowanie działań promocyjnych w Internecie
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu rynków finansowych: Forex, Akcje GPW
  • Sprawne poruszanie się w Internecie
  • Sprawne posługiwanie się językiem pisanym
  • Mile widziana znajomość jednego z języków: angielski, rosyjski, niemiecki, francuski

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Rozbudowany system szkoleń
Oferty prosimy wysyłać na adres: [email protected]. W tytule maila prosimy o dodanie: Copywriter
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)”