Coach/Trener na cykl szkoleń

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Agencja Reklamowa Quiet Axis

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy doświadczonego trenera, który poprowadzi ciekawe krótkie szkolenia pod szyldem naszego portalu kariery care-er/pl dla ok 30 osób lub webinar.

Przewidywane 2-4 godziny, w przypadku zainteresowania odbiorców – cykliczność.

Jesteśmy otwarci na długofalową współpracę i wspólne pomysły.

Wymagania

doświadczenie
innowacyjność tematu
oryginalność formy
przynajmniej podstawowa spójność z tematyką portalu

CV prosimy przesyłać na adres email: [email protected]