Coach – CRIS – Rybnik

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rybnik
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS poszukuje osoby na stanowisko

Coacha

Wymiar czasu pracy:

¼ etatu

Miejsce pracy:

Rybnik, woj., śląskie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • 1 rok doświadczenia w świadczeniu wsparcia merytorycznego na rzecz organizacji pozarządowych.
  • Bardzo dobra wiedza na temat organizacji pozarządowych.
  • Posiadanie umiejętności technicznych wymaganych przy realizacji danej usługi (obsługa komputera, poczty elektronicznej, urządzeń biurowych).

Główne obowiązki

  • Prowadzenie z organizacjami pozarządowymi cyklicznych spotkań mających na celu wypracowanie planu rozwoju organizacji.
  • Monitorowanie wydatkowania pul rozwojowych przez organizacje objęte wsparciem coacha.
  • Organizowanie spotkań sieciujących służących wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy organizacjami pozarządowymi.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected] do 24 października 2012 roku.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”