Ciekawa praca z domu dla Mam!

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja:
www.modernflowerpots.com

Właściciel sklepu internetowego www.modernflowerpots.com poszukuje osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy na zagranicę – praca zdalna

Wymiar pracy: Praca zdalnaw pełnym wymiarze lub jako dodatkowa (do uzgodnienia)

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania:

  • wykształcenie średnie bądź wyższe
  • znajomość obsługi komputera
  • zdolności interpersonalne
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

Obowiązki:

  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • doradztwo oraz obsługa klienta
  • telefoniczne i mailowe pozyskiwanie klientów (zagranica) – głównie odbiorców hurtowych
  • przygotowywanie ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • elastyczne warunki pracy
  • pracę zdalną
  • zatrudnienie na umowę zlecenie
  • wynagrodzenie prowizyjne na okresie próbnym
  • wynagrodzenie prowizyjne + podstawa po okresie próbnym

Opis dodatkowy:

Więcej informacji o nas i o naszych produktach znajdziesz na stronie www.modernflowerpots.com

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV oraz list motywacyjny na adres [email protected] (niepełne aplikacje nie będą brane pod uwagę!)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć klauzulę:

„Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”