Asystentka

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Gdańsk
Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta Koło Gdańskie

Wymagania:

  • Nawiążemy współpracę z osobami posiadającymi wykształcenie wyższe – psychologiczne, pedagogiczne, praca socjalna i pokrewne.
  • Jednym z wymogów zawodowych jest ukończenie szkolenia w modelu krótkoterminowym na minimum podstawowym poziomie.
  • Oczekujemy że nasz pracownik będzie potrafił nawiązywać i dbać o relacje współpracy z naszymi partnerami. a także znajomości oferty pomocowej w naszym mieście.
  • Oczekujemy również umiejętności dotyczących pracy zespołowej.
  • Dodatkowymi atutami będzie między innymi dobra znajomość MS Office oraz obsługa stron internetowych i portali społecznościowych.

Obowiązki:

  • Towarzystwo Pomocy Im. Św. Brata Alberta jest dużą organizacją pozarządową – prowadzimy kilka ośrodków i projektów. Jednym z nich jest Centrum Treningu Umiejętności Społecznych – ośrodek w którym przebywają osoby po eksmisjach.
  • Od zatrudnionego pracownika oczekiwać będziemy pracy w bezpośrednim kontakcie z naszymi klientami, zarówno indywidualnie jak i grupowo.
  • Celem tej pracy jest wspieranie mieszkańców w osiąganiu ich celów życiowych, co ma doprowadzić do pełnej samodzielności.
  • Obowiązkiem będzie także prowadzenie dokumentacji dotyczącej pracy z klientem.

Oferujemy:

W Centrum Treningu Umiejętności społecznych pracuje zespół wysokiej klasy specjalistów – praca z nimi będzie z pewnością szansą na nauczenie się nowych umiejętności w sprzyjającej atmosferze dobrze rozumianej współpracy. Oferujemy zatrudnienie w pełnym wymiarze pracy na podstawie umowy o pracę.

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać na adres mailowy [email protected]. Kontakt telefoniczny – 517 261 458