Asystentka biura z j. włoskim

  • Wymiar czasu: niepełny, pełny
  • lokalizacja: Sosnowiec
SAPA POLSKA Sp. z o.o.

Sapa Polska Sp. z o.o. firma motoryzacyjna, poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

Asystentka biura

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska pracy:

  • dokonywanie poleceń księgowania
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • tworzenie zestawień w Excel
  • wystawianie dokumentów magazynowych
  • obsługa klienta
  • zamawianie towaru do produkcji
  • zamawianie transportu
  • obsługa korespondencji elektronicznej
  • wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • komunikatywna znajomość j. włoskiego
  • podstawowa znajomość j. angielskiego
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • gotowość do pracy w środowisku międzynarodowym
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowa na ½ etatu na okres próbny, po okresie próbnym umowa na pełny etat

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, LM) na adres: [email protected]