Asystentka/Asystent kierownika projektu

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Poznań
Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości

Fundacja Rozwoju Nauki i Przedsiębiorczości zatrudni od 1 lutego 2014

Asystentkę/Asystenta kierownika w projekcie POKL

w wymiarze 160 h/m-c/1 etatu. Forma zatrudnienia – umowa zlecenie/umowa o pracę.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w realizacji projektów POKL,
  • mile widziana osoba z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

Zadania:

  • promocja projektu,
  • sprawozdawczość, monitoring i ewaluacja,
  • kontrola projektu,
  • kontakt z Uczestnikami Projektu oraz IP,
  • archiwizacja Dokumentacji,
  • prowadzenie dokumentacji Uczestników Projektu i pozostałej dokumentacji projektu,
  • organizacja wsparcia w ramach projektu, współpraca z wykonawcami.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji pozarządowej. CV i LM prosimy kierować na adres: [email protected] do 26.01.2014 roku. W tytule maila prosimy wpisać Asystent kierownika.