Asystent/ka techniczny/a projektu POKL

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Braniewo
Fundacja Stabilo

Fundacja Stabilo poszukuje

asystenta/ki technicznego/j projektu

realizowanego w ramach PO KL.

Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu lub umowa cywilno-prawna 80h/miesiąc.

Miejsce pracy: Braniewo (woj. Warmińsko-mazurskie)

Wymagania (obligatoryjne):

  • wykształcenie wyższe;
  • rok doświadczenia w logistyce projektowej (mile widziane w PO KL)

Zakres obowiązków:

  • obsługa biura projektu
  • kompletowanie dokumentacji projektowej
  • organizacja i realizacja akcji promującej projekt
  • logistyka wszelkich działań w projekcie
  • informowanie uczestników projektu o terminach wsparcia w projekcie
  • opieka nad uczestnikami projektu

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres: [email protected] do dn. 18 czerwca br. włącznie.