Asystent/ka koordynatora projektu EFS

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Kołobrzeg
Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

Opis stanowiska:

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego poszukuje osoby na stanowisko

Asystent/tka Projektu POKL

w Kołobrzegu.

Zadania:

  • – wsparcie koordynatora w realizowaniu i monitorowaniu poszczególnych działań
  • – rekrutacja uczestników,
  • – prowadzenie ewidencji
  • – bieżąca komunikacja z przedsiębiorcami i uczestnikami szkoleń
  • – promocja projektu, kontakt z mediami
  • – organizacja i obsługa szkoleń/spotkań
  • – obsługa administracyjna i logistyczna
  • – nadzór nad udzielaniem pomocy de minimis

Wymagania:

  • – wykształcenie wyższe
  • – min. roczne doświadczenie w realizacji projektów dofinansowanych z EFS
  • – umiejętność przygotowywania pism i dokumentów
  • – bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office, Internetu i narzędzi biurowych
  • – wysokie umiejętności organizacyjne
  • – rzetelność i terminowość w realizacji zadań
  • – kreatywność, samodzielność – własna inicjatywa
  • – dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:

– prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • – zatrudnienie na umowę cywilnoprawną
  • – prace w młodym, dynamicznym zespole
  • – możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Oferty zawierające cv i list motywacyjny prosimy przesłać pocztą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] do dnia 15.09.2013r. z umieszczeniem w temacie e-maila nazwy stanowiska.

Informujemy, że skontaktujemy się wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).”

Zgodnie z zasadą efektywnego zarządzania finansami w ramach projektów POKL prosimy o podanie wysokości wynagrodzenia netto. Zgłoszenia bez podanej kwoty wynagrodzenia nie będą rozpatrywane.