Asystent/ka do realizacji projektów internetowych – telepraca

  • Wymiar czasu: Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja:
Akmeo

GRUPA AKMEO.PL

Akmeo.pl to dynamicznie rozwijająca się firma internetowa, specjalizująca się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych, e-learningu oraz doradztwie na rynku nieruchomości. Obecnie poszukujemy osoby do pracy na cały etat w systemie pracy zdalnej (telepracy), na stanowisko:

Asystent / Asystentka do realizacji projektów internetowych
(telepraca, pełny etat)

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

  • wyszukiwanie informacji w internecie i przez telefon (np. kontakty do potencjalnych wykonawców, porównywanie i negocjowanie ofert od nich, umieszczanie ogłoszeń itp.)
  • pomoc w obiegu dokumentów, podpisywaniu umów, załatwianiu różnych spraw, zamawianiu towarów i usług
  • zarządzanie serwisami internetowymi (np. aktywacja kont z zakupów grupowych, odpowiadanie na maile, sprawdzanie poprawności działania, rozwiązywanie problemów wraz z zespołem technicznym)
  • współpraca przy koordynacji prac podwykonawców (np. firm programistycznych, grafików, studiów nagraniowych)
  • współpraca przy prowadzeniu działań marketingowych w internecie (np. zarządzanie kampaniami Adwords, zlecanie zadań agencjom reklamowym, tworzenie mediaplanów i podsumowań kampanii)
  • współpraca przy tworzeniu nowych projektów (np. projektowanie użyteczności, pisanie tekstów)
  • prowadzenie badań marketingowych w internecie i utrzymywanie relacji z użytkownikami
  • sporządzanie dokumentów, raportów, zestawień, porównań (np. analiza rynku, biznesplan)

Wymagania:

  • inteligencji – kryterium wyboru nie będzie życiorys ani wykształcenie, ale umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów i logicznego myślenia – na tym stanowisku każde zadanie może być wyzwaniem
  • bardzo dobrej obsługi komputera i znajomości internetu (na poziomie zaawansowanego użytkownika)
  • wykształcenia wyższego – co najmniej licencjat

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę, stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • pracę zdalną, w domu, za pomocą internetu, z dowolnego miejsca w Polsce
  • możliwość dokształcania się i ciągłego rozwoju – zajmujemy się ciekawymi zagadnieniami, np. produkcją audio i wideo, sztuczną inteligencją, technologiami asystującymi
  • sympatyczną, profesjonalną atmosferę

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą formularza na stronie internetowej Akmeo.pl