Asystent ds. rekrutacji POKL

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Opole

    W związku z realizacją projektu w ramach działania POKL.8.1.1. poszukujemy do biura w Opolu osoby na stanowisko:

    ASYSTENT DS. REKRUTACJI

    Obowiązki:

    -rekrutacja uczestników/czek projektu

    – przygotowanie materiałów promocyjno-rekrutacyjnych

    WYMAGANIA

    -doświadczenie w rekrutacji uczestników/czek do projektów współfinansowanych z EFS

    Wymiar: 60h/miesiąc, umowa zlecenie Rozpoczęcie pracy: 01.03.2013

    DOKUMENTY ZGŁOSZENIOWE

    Dokumenty zgłoszeniowe należy nadsyłać na adres mailowy:

    [email protected]

    W tytule maila proszę wpisać: ASYSTENT DS. REKRUTACJI POKL.8.1.1 Opole

    W dokumentach należy uwzględnić przede wszystkim informacje, w jakim stopniu kandydat/ka spełnia oczekiwania wymagania zawarte w ogłoszeniu.

    W związku z koniecznością zatrudniania personelu zgodnie z zasadą efektywnego zarządzania finansami w treści maila zgłoszeniowego proszę wskazać oczekiwaną kwotę miesięcznego wynagrodzenia NETTO.

    Dokumenty zgłoszeniowe kandydatów, którzy nie określą oczekiwanych zarobków miesięcznych netto NIE będą rozpatrywane.