Asystent ds. rekrutacji i promocji 8.1.1

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Praca dodatkowa
  • lokalizacja: Lublin
Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

ASYSTENT DS. REKRUTACJI I PROMOCJI

Forma zatrudnienia:

– umowa zlecenie, 60h/miesiąc, 3-miesiące

Obowiązki:

– rekrutacja uczestników/czek projektu,

– dopilnowanie działań promocyjnych, promowanie projektu i przedstawianie korzyści z udziału w projekcie,

– pozyskanie 50 UP,

– dotarcie z akcją promocyjną i rekrutacyjną do osób bezrobotnych i nieaktywnych zawodowo, chcących założyć działalność gospodarczą,

Rekrutacja przeprowadzona zostanie z wykorzystaniem nośników gwarantujących największą skuteczność w przypadku wskazanej grupy docelowej – ogłoszeń prasowych w lokalnych wydawnictwach.

Wymagania:

– doświadczenie w rekrutacji uczesników/czek do projektów współfinansowanych z EFS

Dokumenty zgłoszeniowe

Dokumenty zgłoszeniowe należy nadsyłać na adres mailowy: [email protected]. W tytule maila proszę wpisywać: ASYSTENT DS. REKRUTACJI I PROMOCJI POKL.8.1.1. Lublin

W dokumentach należy uwzględnić przede wszystkim informację, w jakim stopniu kandydat/ ka spełnia oczekiwane wymagania zawarte w ogłoszeniu.

W związku z koniecznością zatrudniania peronelu zgodnie z zasadą efektywnego zarządzania finansami w treści maila zgłoszeniowego proszę wskazać oczekiwaną kwotę miesięcznego wynagrodzenia NETTO. Dokumenty zgłoszeniowe kandydatów, którzy nie określą oczekiwanych zarobków miesięcznych netto nie będą rozpatrywane.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.