Asystent do spraw IT

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Poznań
Szwak&Spółka Księgowi

O naszej firmie

Nasza oferta to kompleksowy, wyspecjalizowany pakiet usług księgowo-podatkowych dla zróżnicowanych podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, jak i duże, dynamicznie rozwijające się spółki akcyjne.

Księgujemy i przedstawiamy Zarządom dane w formie ułatwiającej podejmowanie kluczowych dla firmy decyzji.

Współpracujemy z niezależnymi kancelariami prawnymi, podatkowymi oraz audytorskimi. Mamy dostęp do najlepszych programów finansowo-księgowych oraz specjalistycznych publikacji i serwisów internetowych. Poza wieloletnim doświadczeniem i wiedzą wyróżnia nas elastyczne podejście, szybkość reakcji oraz rzetelność wykonywanych usług.

Szukamy osoby, która jest na początku drogi, jednakże chce się uczyć i już posiada podstawy przedstawione w wymaganiach oraz miała styczność z taką pracą.

Praca w Poznaniu na cały etat

Zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie w rozwiązywaniu problemów informatycznych;
  • pilnowanie porządku komunikacyjnego w projektach i zadaniach zespołu;
  • współuczestnictwo w rozwoju dedykowanego systemu workflow;

Od kandydatów oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej;
  • znajomości języków front-endowych: HTML, CSS;
  • znajomości systemu kontroli wersji GIT;
  • znajomości SQL;
  • znajomość JSON, Web-Services, REST;
  • znajomość języka Java, Maven;
  • podstawowej znajomości systemu Linux;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • proaktywne podejście;
  • mile widziane: znajomość podstawowych zasad księgowości;

Oferujemy:

  • Intensywną samodzielną prace w 25 osobowym zespole
  • umowę o pracę
  • Opiekę medyczną LuxMed
  • BenefitSport
  • szkolenia merytoryczne skierowane na rozwój lub specyfikację

Zgłoś się! Wyślij swoje CV na adres: [email protected]