Asystent/Asystentka projektu

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Kleosin
Europejska Fundacja Odnowy i Rozwoju Terytorialnego

Europejska Fundacja Odnowy i Rozwoju Terytorialnego w związku z realizacją projektu „WIEDZA i KOMUNIKACJA dla rozwoju współpracy międzysektorowej w Powiecie Białostockim” poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Asystent Projektu

Nr. ref: AP2/5.4.2/14
Miejsce pracy: Kleosin k. Białegostoku (woj. podlaskie)

Główne obowiązki:

  • organizacja, logistyka i dokumentacja szkoleń,
  • rekrutacja i kontakt z uczestnikami projektu,
  • obsługa biura projektu,
  • archiwizacja dokumentów i prowadzenie korespondencji,
  • monitoring, raportowanie i sprawozdawczość.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • doświadczenia w realizacji projektów z PO KL,
  • rozeznania rynku szkoleniowego,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu,
  • dokładności, terminowości oraz dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjności, samodzielności, odpowiedzialności, zaangażowania,
  • gotowości do częstych podróży służbowych,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w kreatywnym zespole,
  • zatrudnienie na umowę o pracę (1/2 etatu) – 01.04.2014 – 30.06.2015,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz informacji o oczekiwaniach finansowych (stawka brutto za ½ etatu) wraz z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres [email protected]

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.