Specjalista ds.obsługi biura projektu

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łódź
Fundacja Kulturalno-Oświatowa ASGARD

    W związku z realizacją projektów unijnych poszukujemy osoby na stanowisko:

    Specjalisty ds. obsługi biura projektu

    Zakres obowiązków:

    • Przeprowadzenie rekrutacji uczestników projektu
    • Prowadzenie dokumentacji projektowej i obsługa bieżąca uczestników projektu w biurze zlokalizowanym w Łodzi
    • Organizacja form wsparcia zaplanowanych w ramach projektu
    • Sprawna komunikacja z zespołem projektowym
    • Aktywne działanie na rzecz osiągnięcia zamierzonych w projekcie wskaźników, w tym wskaźników zatrudnieniowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. wyższe zawodowe
    • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office
    • mobilność i gotowość do podróży służbowych

    Oferujemy:

    • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
    • pracę z doświadczonym zespołem;
    • możliwość rozwoju i budowania swojej kariery w oparciu o wypracowane standardy.

    Zgłoszenia, zawierające CV proszę kierować tylko drogą mailową na adres: [email protected]