Animatorka-Animator

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Rybnik
Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS

W związku z udziałem w realizacji projektu partnerskiego „Odnowa naszej miejscowości dzięki lokalnej aktywności”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS poszukuje osoby na stanowisko:

Animatora/Animatorki

na terenie miasta Czerwionka-Leszczyny.

Wymiar czasu pracy: 1/2 etatu lub umowa cywilnoprawna w wymiarze 80 godz./miesiąc (w okresie luty – listopad 2014).

Zakres obowiązków:

  • inicjowanie i realizacja działań środowiskowych z uczestnikami projektu (organizacja wydarzenia dla lokalnej społeczności, przygotowanie mini-projektów, działań w zakresie rewitalizacji przestrzennej, organizacja Dnia Sąsiada itp.),
  • prowadzenie grupy edukacyjnej dla uczestników projektu,
  • bezpośredni kontakt (telefoniczny, mailowy, osobisty) z potencjalnymi uczestnikami projektu w celu proponowania wsparcia oferowanego w ramach projektu,
  • gromadzenie dokumentacji dotyczącej wykonywanych działań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze integracji i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu,
  • doświadczenie w realizacji projektów/inicjatyw o charakterze społecznym,
  • umiejętność pracy w grupie, kreatywność, zaangażowanie, komunikatywność,
  • mile wdziane prawo jazdy kat. B.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 26 stycznia 2014 r. do godz. 16.00 na adres: [email protected] i podanie nazwy stanowiska w temacie e-maila. Prosimy o załączanie do aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101, poz. 926).”