Animator zabaw dziecięcych

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Zgierz k/ Łodzi
Stacja Nowa Gdynia

Opis stanowiska:

  • czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci korzystających ze strefy dziecięcej
  • prowadzenie zajęć manualnych
  • prowadzenie zajęć sportowych
  • opieka nad dziećmi w wieku od 3 do 7 lat
  • praca w niepełnym wymiarze czasu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe – ukończone studia lub w trakcie: pedagogika przedszkolna, wczesnoszkolna, opiekuńczo- wychowawcza; pedagogika z wychowaniem fizycznym
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (również w weekendy)
  • zaangażowanie, kreatywność w organizacji zabaw dla dzieci
  • zdolności manualne
  • ukończony kurs na wychowawcę kolonijnego mile widziany

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie zasadnicze
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Ofertę zawierającą CV i list motywacyjny wraz z kodem ref.: SNG/ANIM w tytule e-maila prosimy przesłać na adres:
[email protected]