Animator/animatorka

  • Wymiar czasu: Niepełny wymiar czasu pracy, Pełen wymiar czasu pracy
  • lokalizacja: Gdynia
Gdyńskie Centrum Innowacji

Gdyńskie Centrum Innowacji Jednostka Budżetowa poszukuje:

Osoby do animowania pracy z młodzieżą

w ramach projektu „Wymiennikownia – innowacyjna przestrzeń współpracy na rzecz młodzieży” współfinansowanego przez Szwajcarię, w ramach Szwajcarskiego Programu Współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

Wymiar etatu: śr. 150h/ miesięcznie – umowa zlecenie na czas trwania projektu – do 30 września 2014, z możliwością dalszego przedłużenia współpracy.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • animowanie zajęć z młodzieżą oraz organizacja spotkań, warsztatów, szkoleń i zajęć tematycznych dla młodzieży,
  • organizacja wydarzeń (sportowych, kulturalnych, akcji) angażujących młodzież i społeczność lokalną,
  • współpraca z międzyinstytucjonalnym zespołem zaangażowanym w realizację projektu oraz min. przedstawicielami gdyńskich szkół i instytucji/ organizacji zorientowanych na pracę z młodzieżą,
  • moderowanie spotkań tematycznych i warsztatów poświęconych realizacji projektu Wymiennikownia,
  • przygotowywanie i opracowywanie niezbędnych dokumentów merytorycznych i sprawozdawczych, nadzór merytoryczny nad powierzonym zadaniem.

Inne informacje:

Praca wymaga dyspozycyjności i otwartości na pracę w trybie zmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie w animowaniu pracy z młodzieżą np. prowadzeniu wydarzeń kulturalnych, festynów, akcji w społecznościach lokalnych opartych na partycypacji młodzieży,
  • kreatywność, umiejętność szukania nieszablonowych rozwiązań,
  • doświadczenie w przygotowywaniu/ wdrażaniu autorskich programów w zakresie pracy z młodzieżą,
  • umiejętności organizacyjne,
  • wiedza na temat zasad prowadzenia grupy, znajomość procesu grupowego,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole potwierdzona doświadczeniem (wskazane zaświadczenia bądź rekomendacje)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy metodą w projektach zorientowanych na pracę z młodzieżą,
  • znajomość obsługi mediów społecznościowych,
  • dobra znajomość gdyńskich realiów/ zasobów miejskich.
  • znajomość języka obcego

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż dane te w przypadku niewykorzystania w procesie rekrutacji ulegają zniszczeniu”.
  • Osoby pragnące skorzystać z uprawnień przysługującym osobom niepełnosprawnym muszą dodatkowo wraz z dokumentami przedłożyć kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność.
  • Wszystkie w/w dokumenty muszą być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata

Dokumenty należy składać lub przesyłać do dnia 16 grudnia 2013 r. pod adresem: Gdyńskie Centrum Innowacji Jednostka Budżetowa, Al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia z dopiskiem „Aplikacja do współpracy w ramach projektu „Wymiennikownia” – współpraca z młodzieżą.

  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni o terminie rozmowy rekrutacyjnej. Rozmowa przewidziana jest na dzień 18 grudnia od godz. 12.00
  • Oferty osób niezakwalifikowanych zostaną zniszczone.
  • Za dzień złożenia dokumentów uznaje się dzień dostarczenia dokumentów do Gdyńskiego Centrum Innowacji Jednostki Budżetowej w Gdyni.
  • Dokumenty można składać w sekretariacie Jednostki od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. w pokoju A 5.10 – V piętro.
  • Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 58 698 21 87 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.