Administratorka punktu

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Łańcut
Stowarzyszenie B-4

Stowarzyszenie B-4, agencja pośrednictwa pracy, w związku z realizacją projektu dotyczącego aktywizacji bezrobotnych na rynku pracy poszukuje do swojego zespołu osobę na stanowisko:

ADMINISTRATOR PUNKTU

(PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO – BIUROWY)

OPIS STANOWISKA:

  •   prowadzenie punktu obsługi bezrobotnych w Łańcucie,
  •  wykonywanie prac administracyjno – biurowych,
  •  obsługa urządzeń biurowych,
  •  obsługa osób bezrobotnych na etapie realizacji działań aktywizacyjnych,
  •  bieżąca komunikacja i monitorowanie pracy animatorów/coachów i pośredników pracy,
  •  udzielanie informacji – telefonicznie i ustnie – o realizowanych zadaniach, bieżących działaniach, podmiotach zaangażowanych w realizację działań aktywizacyjnych dla osób bezrobotnych.

WYMAGANIA:

  •  wykształcenie wyższe;
  •  min. 12 – miesięczne doświadczenie w pracach administracyjnych;
  •  biegła obsługa komputera, pakietu MS Office i MS Excel;
  •  dyspozycyjność;
  •  samodzielność, zaradność i dobra organizacja pracy;
  •  wysokie umiejętności interpersonalne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • kreatywność, konsekwencja w dążeniu do celu, asertywność.

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Więcej informacji pod nr tel. 793 032 389 (osoba kontaktowa Monika Dąbska)

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) do dnia 16 lutego 2016 r. na adres e-mail: [email protected] (w temacie wiadomości proszę wpisać „ADMINISTRATOR- Łańcut”).