Administration Specialist

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Kraków
Airly sp. z o.o.

Airly jest firmą, która ma na celu zbudowanie gęstej sieci sensorów na całym świecie. Dzięki kompleksowemu systemowi monitorowania jakości powietrza, jesteśmy w stanie pokazać najbardziej zanieczyszczone lokalizacje i natychmiast na nie reagować! Dzięki temu zwiększamy społeczną świadomość o zanieczyszczeniach powietrza oraz informujemy o niebezpieczeństwie, na które każdy z nas jest narażony w czasie aktywności fizycznej czy spaceru z dzieckiem w zanieczyszczonym powietrzu.

Miejsce pracy: Kraków

pełen etat

Opis stanowiska

  • Nadzór oraz procesowanie spraw związanych z zamówieniami publicznymi (m.in. aktywne przeszukiwanie ogłoszeń na BIP, weryfikacja umów przetargowych, kompletowanie oferty, obsługa poprzetargowa), działania prowadzone również na rynkach zagranicznych;
  • Sprawdzanie i nadzorowanie umów Spółki zawieranych z zewnętrznymi podmiotami (m.in. Nanoszenie poprawek, procesowanie umów, aktywna współpraca z działem sprzedaży; umowy zawierane z klientami z sektora publicznego, B2B, NDA, związane z pracami badawczo-rozwojowymi, licencyjne).

Dodatkowo część etatu pracownika będzie poświęcona na:

  • Prowadzenie spraw administracyjno – prawnych Spółki (przygotowywanie pism, wniosków, umów, analiza orzecznictwa, interpretacji, archiwizacja i aktualizacja dokumentów firmowych),
  • Nadzór i rozliczanie należności oraz zobowiązań w kontaktach z kontrahentami, przygotowywanie umów, redagowanie pism,
  • Pomoc w prowadzeniu spraw kadrowych Spółki w tym nadzór nad ochroną danych osobowych w firmie,
  • Przygotowywanie dokumentów w postępowaniach przetargowych,
  • Sporządzanie raportów oraz zestawień finansowych,
  • Współpraca z biurem księgowym oraz z pozostałymi komórkami firmy,
  • Zapewnienie sprawnej i prawidłowej organizacji działań administracyjnych,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (administracja lub prawo),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Doświadczenie w pracy biurowej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia, czytania i interpretowania dokumentów, aktów prawnych, ustaw i rozporządzeń,
  • Biznesowe podejście do analizowania powierzonych spraw,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dynamika w działaniu,
  • Dobra organizacja pracy oraz wysoki poziom zaangażowania,
  • Znajomość procedur w przypadku zamówień publicznych,
  • Znajomość prawa w zakresie postępowań administracyjnych,
  • Znajomość zasad i wytycznych realizacji projektów unijnych będzie dodatkowym atutem,