Czego szukasz

Ebook „Mama w e-biznesie”

Mamy dla Was wyjątkowy prezent na Mikołajki. Praktyczny poradnik jak założyć i rozwinąć swój e-biznes.To podsumowanie naszej akcji Mama w e-biznesie, którą od września br. prowadziliśmy z firmą home.pl. Zapraszamy do lektury! W e-booku znajdziecie również niepublikowany dotąd tekst „Co warto wiedzieć o Google+?”.

  • Redakcja Mamo Pracuj i home.pl - 06/12/2013

Mamy coraz chętniej decydują się na założenie e- biznesu, gdyż taka forma prowadzenia własnej działalności pozwala im lepiej godzić życie rodzinne i prowadzenie firmy. Jak same twierdzą, taka forma daje im zadowolenie, większą pewność siebie i niezależność. Ale przede wszystkim możliwość elastycznego czasu pracy, a co za tym idzie więcej czasu dla dziecka i rodziny.
Z taką myślą, wspólnie z firmą home.pl rozpoczęliśmy we wrześniu 2013 r. akcję dla mam: „Mama w e-biznesie”.

W ciągu dwóch miesięcy naszej akcji zaprezentowaliśmy na łamach portalu www.mamopracuj.pl osiem artykułów, o tym jak uruchomić i rozwinąć swój własny e-sklep. Wszystkie te artykuły łącznie stanowią świetny poradnik, jak krok po kroku, otworzyć sklep, rozwinąć swój biznes i zapewnić ruch, który jest niezbędny, aby sklep zaczął zarabiać. Osobny tekst poświęcony jest prowadzeniu sklepu na Facebooku, a także zdobywaniu i utrzymywaniu klientów.
Aby ułatwić i usprawnić Wam pracę nad własnym e-sklepem, zdecydowaliśmy się zebrać wszystkie teksty w jedną publikację. I oto ona! Dzisiaj oddajemy do Waszych rąk praktyczny przewodnik zakładania własnego e-sklepu, który poprowadzi Was i pomoże stawiać pierwsze kroki we własnym e-biznesie.
Dodatkowo, nasz e-book, zawiera zupełnie nowy tekst, wcześniej niepublikowany na portalu www.mamopracuj.pl, pt. „Co warto wiedzieć o Google+?”.

Zapraszamy do lektury i życzymy Wam szybkich i stabilnych zysków!

Partnerem merytorycznym e-booka jest firma home.pl, która oferuje niezawodny sklep internetowy Click Shop.

Click Shop to platforma sklepowa oferowana przez home.pl, lidera usług hostingowych w Polsce. Aplikacja sklepu działa w trybie SaaS (Software as a Service) dzięki czemu możliwe jest natychmiastowe rozpoczęcie sprzedaży w Internecie, w przeciągu kilkunastu sekund od zarejestrowania usługi. Intuicyjny Panel Administracyjny, bogaty zestaw wbudowanych integracji (płatności elektroniczne, przesyłki kurierskie, wsparcie dla Allegro oraz Facebooka) sprawiły, iż Click Shop jest w chwili obecnej najpopularniejszą platformą sklepową w Polsce, o czym świadczy liczba ponad 6000 aktywnych sklepów.

Pobierz bezpłatnego e-booka, skorzystaj z 70% rabatu na otwarcie nowego sklepu.

Tutaj pobierz wersję epub

A tutaj pdf!

Załączniki

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Redakcja Mamo Pracuj i home.pl
Mama w e-biznesie to akcja przygotowana wspólnie przez redakcję Mamo Pracuj i firmę home.pl. Pomagamy mamom robić biznes w sieci. Jak otworzyć sklep i jak usprawnić pracę w nim. Jak sprzedawać przez Facebooka i Pinteresta? Jak zareklamować się i jak budować trwałe relacje z klientami? Te i inne tematy pojawią się w ramach akcji Mama w e-biznesie. Zapraszamy!
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Może Cię zainteresować także:
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail