Czego szukasz

Mamy kupują u Mam – zareklamuj się za darmo!

Święty Mikołaj prezenty kupuje u Mam. Tworzysz wyjątkowe rękodzieło, masz sklep internetowy z duszą albo pieczesz najlepsze ciasteczka na świecie, które doskonale nadają się na prezent? Zgłoś się do naszej akcji i zareklamuj się za darmo na portalu Mamo Pracuj! Na Wasze zgłoszenia czekamy do 13 listopada b.r. No to drogie Mamy do dzieła!

pięknie zapakowany prezent

Czy wiesz, że do Świąt Bożego Narodzenia zostało około 50 dni?

Jingle bells…

Nie da się ukryć, że w sklepach Boże Narodzenie zaczyna się zaraz po 1 listopada. Niektórzy zakup świątecznych prezentów zostawiają na drugą połowę grudnia, inni już dawno kupili, żeby mieć to za sobą.

W październiku, lipcu, czy w grudniu – nie ma znaczenia, kiedy kupisz prezenty dla swoich bliskich. Ważne, żebyś pomyślała, gdzie chcesz je kupić. Czy w wielkim sieciowym sklepie, który wszystko sprowadza z Chin, czy w polskim sklepie prowadzonym przez Twoją sąsiadkę, znajomego albo mamę trójki dzieci.

Dlatego już po raz czwarty zapraszamy Was do akcji świątecznej Mamy kupują u Mam.

Akcja Mamy Kupują u Mam 2015 przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i otrzymaliśmy rekordową liczbę zgłoszeń – prezentując Wam 12 wybranych pomysłów na nietuzinkowe prezenty tutaj KLIK i tutaj KLIK

W 2014 roku prezentów też nie brakowało – zobacz tutaj KLIK.

Mamy kupują u Mam

Jesteś mamą tworzącą? Robisz zabawki, biżuterię, piękne kalendarze, meble, szyjesz, szydełkujesz, wydajesz książki, pieczesz lub oferujesz coś, co może być prezentem dla bliskiej osoby?

Zgłoś się do nas.

Wspieramy małe „mamowe” biznesy

Niech pieniądze wydane na prezenty zasilą kieszenie polskich mam: sfinansują lekcje baletu dla dzieci, masaż dla mamy, albo wyjazd na ferie dla całej rodziny, a nie będą kolejnymi zerami na koncie prezesa międzynarodowej korporacji. Taka akcja ma sens, wystarczy tylko chcieć…
Prezenty od małych polskich wytwórców, a nie od korporacji.

Jak się zgłosić do akcji?

Wyślij zgłoszenie do nas, spośród wszystkich nadesłanych wybierzemy około 10 mam, które dostaną specjalne miejsce reklamowe na portalu Mamo Pracuj za darmo!!!

Zgłoszenie powinno zawierać:

  1. Ciekawy, ale nie za długi (do 800 znaków) opis Twojego sklepu / Twoich produktów. Zachęć Mamy, do zrobienia zakupów właśnie u Ciebie.
  2. 3 piękne zdjęcia, tego, co oferujesz (format poziomy, dobra rozdzielczość).
  3. Zostaw namiary na Twój sklep albo na Twój fanpage na FB.
  4. Możesz (ale nie musisz) zaoferować rabat dla klientów na hasło: mamopracuj.

Wyślij wszystko razem w jednym mailu na adres: [email protected], w tytule podając nazwę Twojego biznesu i hasło: Mamy kupują u Mam. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada b.r.

Nie czekaj, nie liczy się kolejność zgłoszeń, ale liczy się czas. Bo Mikołajki już za miesiąc!

Wasze pomysły na prezenty pokażemy już w połowie listopada.

 

Zdjęcie tytułowe: Pixabay

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie