Czego szukasz

Jak reklamować własną firmę? Z Bystrzakiem możesz liczyć na duże wsparcie!

Reklama dźwignią handlu 🙂 Bez niej nikt się o Tobie nie dowie. Ale czy zakładając biznes musisz być specjalistką także w tej szerokiej dziedzinie? Jeśli wybierzesz współpracę z Akademią Bystrzak, dostaniesz eksperckie wsparcie marketingowe. Opowiada o tym Michał Wójcik, który pomaga rozwijać się biznesom z Akademią Bystrzak, oferując im indywidualną opiekę marketingową. To jak w końcu reklamować własną firmę? Przeczytaj!

Jak reklamować własną firmę - dzieci na zajęciach dodatkowych w Akademia Bystrzak

Mój gość, Michał Wójcik wspiera osoby, które prowadzą własne oddziały Akademii Bystrzak w promocji i sprzedaży, przygotowując wspólnie z nimi indywidualne, szyte na miarę plany marketingowe.

Michał Wójcik - Bystrzak
Michał Wójcik z Akademii Bystrzak

Michale, gdy startuję z własnym biznesem, szczególnie ważne jest, żeby pokazać światu, że firma istnieje i działa. Jak reklamować własną firmę?

Zazwyczaj na współpracę z nami decydują się osoby, które nie mają doświadczenia w biznesie. Jeśli chcemy, aby nowy oddział Akademii Bystrzak szybko stał się rozpoznawalny, zdobywał nowych uczniów i odnosił sukcesy, musimy wiedzieć, jak odpowiednio go rozreklamować.

Promocja firmy – działania niskobudżetowe

Jest wiele możliwości promowania naszej działalności w lokalnym środowisku. Dobrym pomysłem jest, aby na początku zastosować to, co nie obciąży nas finansowo, czyli tzw. działania niskobudżetowe.

Możemy zacząć od Facebooka – zamiast wydawać pieniądze na reklamę, warto zaprosić do polubienia naszej strony wszystkich znajomych. Dobrym pomysłem będzie stworzenie listy naszych znajomych, którzy posiadają dzieci, aby to właśnie do nich trafiały informacje o naszych działaniach.

Poznaj historię Beni, która prowadzi oddział Akademii Bystrzak w Sandomierzu!

Kolejnym sposobem na zainteresowanie rodziców i dzieci naszą ofertą jest organizacja eventów, podczas których będą mogli zapoznać się dokładnie z programami Akademii Bystrzak. Takie imprezy to świetny sposób na promocję i zainteresowanie potencjalnych klientów tym, co mamy do zaoferowania!

Promocja firmy – działania na rynku lokalnym

Każda lokalna społeczność ma swój indywidualny charakter i właśnie to bierzemy pod uwagę, żeby nasza oferta trafiła w potrzeby dzieci z tej konkretnej miejscowości. Dlatego z każdym naszym nowym współpracownikiem planujemy wszystkie działania marketingowe, biorąc pod uwagę lokalne uwarunkowania.

Zajęcia w Akademii Bystrzak

Indywidualna opieka marketingowa to coś czym wyróżnia się Akademia Bystrzak. Czy mógłbyś opowiedzieć jaką pomoc oferujecie osobom zakładającym swój biznes z Bystrzakiem?

W Akademii Bystrzak funkcjonuje wyraźny podział na: dział wsparcia i rozwoju oraz dział metodyczny. Aby się rozwijać placówki muszą dbać o klientów, pozyskiwać nowych i troszczyć się o obecnych. Z każdym nowym właścicielem ustalamy wspólny plan działań prospectingowych, czyli takich które pozwolą nam dotrzeć do klientów.

Akademia Bystrzak – jakie wsparcie dostaniesz od nas?

Wspieramy każdą naszą placówkę, a szczególnie nowych współpracowników, dlatego każdy z nich objęty jest opieką indywidualnego coacha. A takie wsparcie może obejmować następujące aktywności:

  • opracowania strategii rozwoju Twojego biznesu
  • stworzenia planu działań, które pomogą Ci dotrzeć do klientów (np. festyny, pikniki rodzinne, dzień dziecka, dni otwarte w szkołach i placówkach, pokazy w galeriach etc.)
  • wsparcia w realizacji tych działań (np. dotarcie do potencjalnych klientów, umawianie spotkań, spotkania z dyrektorami szkół, lekcje pokazowe, kampanie zaproszeniowe, dni otwarte, radzenie sobie z obiekcjami klientów, finalizacja rozmów z rodzicami etc.)

Forma wsparcia obejmować może: coaching w placówkach, kontakt telefoniczny, wspólne wizyty u klientów etc.

Czy staracie się w pewien sposób dokształcać właścicieli? Czy może zajmujecie się wszystkim od A do Z?

Zależy nam, aby placówki się rozwijały i aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Dlatego poza naszą indywidualną opieką, organizujemy cyklicznie szkolenia dla nowo powstałych placówek, ale także dla tych, które już funkcjonują na rynku.

Uczestnikami szkoleń dotyczących rozwoju biznesu są właściciele placówek. Wszyscy Trenerzy, prowadzący zajęcia dla dzieci w poszczególnych placówkach, przechodzą cyklicznie szkolenia certyfikacyjne, których ukończenie umożliwia im prowadzenie zajęć na coraz wyższym poziomie. Doceniamy rozwój i zdobywanie nowych umiejętności, dlatego szkoleniowcy wraz z osiąganiem coraz wyższych stopni, otrzymują większą gratyfikację finansową.

Taka forma wsparcia gwarantuje wysoki poziom kompetencji wszystkich osób zaangażowanych w rozwój i funkcjonowanie poszczególnych placówek. Dzięki temu zajęcia w Akademii Bystrzak są na najwyższym poziomie – co przekłada się na radość dzieciaków i zadowolenie rodziców.

Na koniec chyba najważniejsze pytanie – co daje taka indywidualna opieka marketingowa? Co zyskam pozwalając zewnętrznej firmie zająć się tą częścią mojego biznesu?

Indywidualna opieka marketingowa to przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy dla naszych Franczyzobiorców. Dajemy możliwości i wiedzę, które są nieocenione przy zakładaniu nowej działalności. Bazujemy na kilkunastu latach praktyki w rozwoju biznesu.

W naszych działaniach wykorzystujemy unikalne instrumenty marketingowe, a osoby pełniące rolę Coacha w Akademii Bystrzak to praktycy, którzy aktywnie pomagają nowym placówkom w realizacji poszczególnych działań. Dzięki nam efekty tych działań są wymierne, a inwestycja dla osób zakładających biznes z Bystrzakiem szybko im się zwraca.

Dziękuję za rozmowę!

Chciałabyś poprowadzić własny oddział Akademii Bystrzak w swoim mieście?

Zapoznaj się ze wsparciem jakie oferujemy i dołącz do nas już dzisiaj!

Kwestie organizacyjne związane z założeniem Akademii Bystrzak:

Michał Wójcik
tel.: 508 343 666
e-mail: [email protected]

Kontakt metodyczno- merytoryczny:

Agnieszka Gorzyńska
tel.: 888 735 594
e-mail: [email protected]

Przekonaj się czy to biznes dla Ciebie!

Wywiad powstał w ramach projektu Franczyza dla Mamy

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Jestem osobą, która nie potrafi się nudzić. Lubię różnorodność, dlatego skończyłam studia łączące zajęcia humanistyczne, graficzne i informatyczne. Odpoczywam podczas długich spacerów, a znajomi wiedzą, że dobrej herbaty w miłym towarzystwie nigdy nie odmówię.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie