Czego szukasz

Doradztwo zawodowe dla mam!

Planujesz wrócić na rynek pracy, ale nie masz pomysłu, od czego zacząć, brak Ci motywacji i odwagi na rozmowach kwalifikacyjnych, bądź po prostu nie wiesz, co chciałabyś robić na tym etapie życia? Zapraszamy do udziału w nowej akcji „Doradztwo zawodowe dla mam”. Porozmawiaj z naszym doradcą i znajdź najlepszą ścieżkę kariery dla siebie!

Co?

Potrzebujesz wsparcia doradcy zawodowego, który zna rynek pracy, wie wszystko o rekrutacji oraz dokumentach aplikacyjnych, jest praktykiem a nie teoretykiem i będzie partnerem dla Ciebie w organizacji bądź reorganizacji życia zawodowego.

Porozmawiaj z naszym ekspertem i zacznij działać!

Kto?

Na Wasze pytania odpowiadać będzie Marta Szyszkowska, właścicielka portalu Twój doradca zawodowy, HR Manager, trener, doradca zawodowy i mama czteroletniej Mai.

Na co dzień wspieram osoby na różnym etapie życia zawodowego. Rozumiem ich problemy oraz oczekiwania z racji tego, że sama kiedyś stanęłam przed faktem reorganizacji mojego życia zawodowego i przebranżowienia. W ramach realizacji swojej pasji przejechałam ok 10 tysięcy kilometrów, aby pomóc swoim marzeniom stać się realnymi. Każdy z nas ma swoją własną historię i osiąga swój własny Mount Everest, trzeba tylko wiedzieć jak do niego dotrzeć.

Jak zgłosić się do akcji?

Wyślij do nas maila na adres: [email protected] w tytule wiadomości podając „doradztwo zawodowe dla mam”. 

Prosimy, abyś w treści maila podała nam następujące dane i informacje o swoich potrzebach:

  • Imię i Nazwisko
  • Telefon, mail, kontakt skype, (jeśli posiadasz)
  • Jakiej porady oczekujesz? Wskaż jeden z poniższych zakresów: 
  1. Doradztwa w kwestii poszukiwania pracy,
  2. Doradztwa w kwestii zmiany obecnej drogi zawodowej,
  3. Konsultacji zawodowej.

Prosimy też krótko (do 500 znaków) opisać swój problem.

W ciągu 3 dni roboczych skontaktujemy się z każdą z Was i umówimy na konsultację. Konsultacje będą odbywać się telefonicznie, mailowo bądź przez skype.

Konsultacja jest bezpłatna i trwa 60 minut. Konsultacja dotyczy odpowiedzi na wcześniej przygotowane pytania zawodowe Uczestnika akcji ( nie zawiera ona w sobie tworzenia dokumentów aplikacyjnych).

Uwaga: Ilość miejsc ograniczona. O udziale w konsultacjach decyduje kolejność zgłoszeń.

Dane gromadzone będą wyłącznie w celu realizacji doradztwa w ramach prowadzonej akcji. Dane gromadzić będzie administrator portalu Mamo Pracuj oraz firma Twój Doradca Zawodowy.

Akcja trwa od 12 do 31 maja br.

Nie zwlekaj!

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Współzałożycielka portalu Mamo Pracuj, absolwentka UEK, z doświadczeniem zawodowym w dużym biznesie. Mama dwóch rozbrykanych dziewczynek. Pasjonatka górskich wycieczek i Italii w każdej postaci. Marzy o dalekich podróżach i zdobyciu Korony Gór Polski.

Polecane artykuły

oferty
pracy
Sprawdź pełną listę
baza
pracodawców
Pracodawca przyjazny rodzicom
Reklama
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie