Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Trenerka/Trener

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 31 stycznia 2014
  • 2 MIN. CZYTANIA

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Włochy m. st. Warszawy – realizator projektu „Włochowska Akademia Rozwoju Zawodowego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII, Działanie 7.2, Poddziałanie 7.2.1. poszukuje:

Trenerki/Trenera

odpowiedzialnego za przeprowadzenie Treningu Asertywności:

Forma zatrudnienia: umowa – zlecenie
Termin organizacji warsztatów: 10 – 14 lutego 2014r. (w godzinach 10.00-15.00)
Liczba godzin: 24 godziny dydaktyczne
Grupa: 15 osób.

Zakres tematyczny treningu powinien obejmować:

przeprowadzenie treningu ma na celu naukę bezpośredniego sposobu wyrażania własnych myśli, uczuć, potrzeb oraz dbałości o własne prawa bez naruszania praw innych osób, naukę sposobu komunikacji i dokonywania oceny sytuacji w celu wyboru optymalnego sposobu komunikacji.

Zakres obowiązków:

  • opracowanie programu treningu i jego przeprowadzenie,
  • opracowanie, przeprowadzenie i analiza ankiet ewaluacyjnych realizowanego treningu,
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych (skryptów, testów, ćwiczeń itp.).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe w pracy z klientami pomocy społecznej,
  • doświadczenie w przeprowadzaniu warsztatów i szkoleń o charakterze psychospołecznym.

Mile widziane referencje.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV wraz z podaniem ceny brutto za 1 godzinę przedmiotowego zlecenia na adres: [email protected] do dnia 06.02.2014 r do godz. 12.00. Oferty bez podania ceny nie będą rozpatrywane. W przypadku pytań informacji udziela kierownik projektu – Norbert Kownacki. Tel: (22) 8639837, wew. 116. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.