Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Trener pracy – SPOZA

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 6 listopada 2012
  • 2 MIN. CZYTANIA

Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Problemami Emocjonalnymi SPOZA jest organizacją non-profit, działającą od 1998 roku w zakresie rehabilitacji i readaptacji społecznej osób z niepełnosprawnością.

Wraz z partnerem – Stowarzyszeniem Zwierzęta Ludziom, realizujemy projekt „Ośrodki wsparcia” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej – Europejskiego Funduszu Społecznego – w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Celem projektu jest wzmocnienie potencjału i poprawa dostępu do zatrudnienia osób z niepełnosprawnością.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

TRENER PRACY

w ramach Ośrodka Aktywizacji Zawodowej.

(miejsce pracy: Warszawa)

Główne zadania:

  • Pozyskanie współpracy przedsiębiorstw, w których beneficjenci projektu odbędą staże zawodowe,
  • Udzielanie beneficjentom informacji niezbędnych do podjęcia i odbycia stażu,
  • Towarzyszenie beneficjentom podczas stażu, w miarę potrzeby.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie,
  • Zainteresowanie tematyką dyskryminacji społecznej i zawodowej,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność,
  • Duża elastyczność i samodzielność.
  • Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością i w pracy w organizacjach pozarządowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Umowę cywilnoprawną,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Odpowiedzialną pracę w młodym, energicznym, interdyscyplinarnym zespole.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy kierować na adres [email protected]

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o uzupełnienie aplikacji klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.