Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Projektant Aplikacji

 • Redakcja portalu Mamo Pracuj
 • 2 marca 2017
 • 3 MIN. CZYTANIA

SZLACHETNA PACZKA – zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.

WPŁYW – realizujemy ogólnopolskie programy społeczne, takie jak: SZLACHETNA PACZKA czy AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, które realnie zmieniają świat na lepsze i sprawiają, że ludzie radzą sobie lepiej w życiu. Zarządzamy ponad 15 000 wolontariuszy oraz łączymy ponad 1 000 000 darczyńców w całej Polsce.

ROZWÓJ – Za swoją pracę otrzymujemy prestiżowe nagrody, takie jak Kampania Społeczna Roku 2015, PRoton dla najlepszego zespołu ds. komunikacji w NGO, Honorowe Godło Teraz Polska.

LUDZIE – nasz zespół tworzą ludzie biznesu, specjaliści i sprawczy menadżerowie, którzy wierzą we współpracę i koleżeństwo. Rozumiemy biznes i wiemy na czym polega dobre partnerstwo, dlatego od lat współpracujemy z takimi firmami jak Microsoft, BP, Milka.

Tak wygląda nasz świat. Chcesz doświadczyć tego w praktyce? Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako:

Projektant Aplikacji

Miejsce pracy: Kraków

Jesteś gotowy/a, aby do nas dołączyć, jeśli jesteś:

SPECJALISTĄ – potrafisz połączyć wiedzę i doświadczenie w projektowaniu aplikacji internetowych z potrzebami biznesu. Dbasz o jakość swojej pracy, dlatego ważna jest dla Ciebie funkcjonalność i zorientowanie na użytkownika (mile widziana znajomość metodyk, technik i procesów projektowych związanych z użytecznością).

KREATOREM – do zadań podchodzisz w sposób kompleksowy i perspektywiczny, potrafisz złączyć wszystkie elementy w jedną całość: zbierasz potrzeby, analizujesz je, robisz syntezę i proponujesz rozwiązanie systemowe, które zachwyci wszystkich.

MASTEREM RELACJI – w pracy z klientem kierujesz się zasadą win-win, słuchasz i zadajesz pytania, bo chcesz zrozumieć jego wizję. Otwierasz się na nowe pomysły i usprawnienia, a jednocześnie nie boisz się wyrazić swojego zdania i zaproponować najlepsze rozwiązanie.

PASJONATEM – branża nowych technologii nie ma przed Tobą tajemnic, znasz i analizujesz trendy rynkowe, szukasz inspiracji i nowych rozwiązań.

Dlaczego warto nas wybrać:

Poranną kawę możesz wypić w towarzystwie najlepszego zespołu ludzi na świecie, w biurze w centrum Krakowa. Entuzjazm, poczucie humoru i zaangażowanie tworzą unikalną atmosferę. Każda minuta Twojej pracy będzie miała sens, bo w WIOŚNIE grzejemy na ideałach! Możesz pracować przy biurku, na kanapie, balkonie albo w chmurze. Nuda? Nie w WIOŚNIE! Tu każdy dzień to nowe wyzwanie! Jesteśmy dumni z tego, co tworzymy i jak pracujemy razem, a to daje nam poczucie prawdziwej satysfakcji z wykonywanej pracy.

My w konkrecie:

 • będziesz tworzył/a funkcjonalności internetowe oraz aplikacje dla 15 000 wolontariuszy, m.in. w obszarze rekrutacji i szkoleń,
 • praca na pełen etat oraz elastyczne i ruchome godziny pracy, tak abyś rano mógł/a pospać dłużej albo wyjść wcześniej,
 • stabilne warunki pracy i forma współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb (umowa zlecenie/umowa o pracę/B2B),
 • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze zarządzania projektami (LEAN Management, Agile)
 • szyte na miarę szkolenia specjalistyczne i menadżerskie (coaching, mentoring),
 • cenimy samodzielność i innowacyjność w działaniu, a w zamian oferujemy bezpośredni wpływ na działania jednej z największych organizacji pozarządowych w Polsce,
 • nasza praca nie jest banalna i bywa trudna, ale zawsze możemy na siebie liczyć i z radością wspólnie świętujemy sukcesy,
 • przyjazna przestrzeń pracy – biuro w centrum Krakowa oraz luźny dress code,
 • dopłata do prywatnych świadczeń medycznych oraz zajęć sportowych, a także udział w takich eventach jak Gala SZLACHETNEJ PACZKI.

Aplikuj za pomocą formularza >>

  +3 tys. mam w newsletterze

  © Mamopracuj 2024

  Skip to content