Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Staż w dziale Marketingu

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 1 lipca 2024
  • 2 MIN. CZYTANIA

Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa, Polska
Staż
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

At Bosch, we shape the future by inventing high-quality technologies and services that spark enthusiasm and enrich people’s lives. Our promise to our associates is rock-solid: we enjoy our work, we inspire each other, we provide equal growth opportunities for all team members, all roles are represented in all countries. We grow together.

Opis stanowiska

Jeśli jesteś osobą kreatywną, zorientowaną na rezultaty i chcesz rozwijać bądź rozpocząć swoją karierę w marketingu, zapraszamy do aplikowania!

Staż #LikeABosch?

Zgłoś się na płatny staż w Dywizji Power Tools firmy Bosch w Warszawie!

Zaangażuj się bezpośrednio w pracę naszego zespołu i zdobądź praktyczne doświadczenie.

Odkryj jak wygląda świat marketingu w międzynarodowej korporacji.

Jakie będą twoje zadania?

  • Zamawianie i wysyłka materiałów POS (Point of Sale).
  • Współpraca z agencjami reklamowymi.
  • Wsparcie zespołu marketingu w tworzeniu i wdrażaniu kampanii marketingowych.
  • Monitorowanie działań konkurencji i analizowanie powiązanych danych.
  • Wsparcie w prowadzeniu Centrum Szkoleniowego działu Elektronarzędzi.

Kwalifikacje

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Jesteś studentem kierunków związanych z marketingiem, zarządzaniem lub pokrewnymi.
  • Chcesz się rozwijać oraz każdego dnia uczyć się nowych umiejętności.
  • Płynnie mówisz po angielsku.
  • Możesz przeznaczyć ok 40 godzin w tygodniu na pracę.
  • Umiesz lub chcesz się nauczyć pracy z agencjami reklamowymi i dostawcami zewnętrznymi.
  • Znasz narzędzia i platformy marketingowe, w tym media społecznościowe.
  • Posiadasz doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.
  • Umiesz korzystać z programów MS Office.

Na plus będzie jeśli:

⭐Doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub w podobnej roli będzie mile widziane.

⭐ Znajomość branży elektronarzędzi będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

Co oferujemy?

⚡Zatrudnienie na umowę zlecenie na co najmniej 6 miesięcy

⚡Możliwość wejścia w świat marketingu – Twoi przyszli Koleżanki i Koledzy są w tym naprawdę świetni!

⚡Nasi pracownicy są naszą największą wartością! Właśnie dlatego w Bosch gwarantujemy świetną atmosferę, która pomoże Ci się rozwijać.

⚡Dodatkowo po przepracowaniu 6 miesięcy stażyści mają 5 dni płatnego wolnego!

⚡Mamy też prewencyjne warunki na karty Multisport oraz oferujemy Kartę Sodexo!

I’m interested