Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Stanowisko ds. obsługi klienta – część etatu

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 8 maja 2018
  • 2 MIN. CZYTANIA

Fundacja Aktywizacja od ponad 25 lat zajmuje się edukacją i aktywizacją zawodową osób niepełnosprawnych. Powstała z inicjatywy środowiska matematyków i informatyków związanych z Polską Akademią Nauk oraz Polskim Towarzystwem Informatycznym. Dziś Fundacja pomaga osobom ze wszystkimi stopniami niepełnosprawności, niezależnie od ich profilu zawodowego, a z jej wsparcia korzysta wiele osób z całej Polski. Fundacja prowadzi Agencję Zatrudnienia (nr 947/1a), a także Agencję Doradztwa Personalnego.

Obecnie poszukujemy dla Naszego Klienta osób na stanowisko:

Stanowisko ds. obsługi klienta – 0,75 etatu

Miejsce pracy: Solec Kujawski

0,75 etatu

System równoważny.

Główny zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów w zakresie usług pocztowych i finansowych,
  • aktywna sprzedaż towarów handlowych w urzędzie pocztowym,
  • bieżąca rejestracja danych do systemu operacyjnego,
  • sporządzanie dokumentacji w zakresie realizowanej sprzedaży.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • obsługi komputera, znajomości pakietu MS Office na poziomie podstawowym,
  • komunikatywności i zorganizowania,
  • gotowości do pracy zmianowej.

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • pensję zawsze na czas i premię miesięczną,
  • trzynastą pensję i dodatek stażowy,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • atrakcyjne warunki zakupu karty Multisport.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji wewnętrznej, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r.