Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Specjalistka ds. biurowo-administracyjnych

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 7 października 2016
  • 1 MIN. CZYTANIA

Specjalistka/specjalista ds. biurowo-administracyjnych

Do obowiązków będzie należało prowadzenie biura Szkoły Muzycznej Republika Rytmu i Fundacji „Nieściszalni” w godzinach popołudniowych od 14:00 do 22:00.

Obowiązki:

  • kontakt telefoniczny i bezpośredni z uczniami i nauczycielami;
  • układanie grafików zajęć uczniów i nauczycieli;
  • obsługa telefonu, poczty elektronicznej i portali społecznościowych;
  • monitorowanie płatności, wystawianie dokumentów księgowych i fiskalnych;
  • sporządzanie dokumentów tekstowych i kalkulacji finansowych;
  • nadzór nad korespondencją oraz dokumentacją;
  • pisanie projektów o dofinansowanie działań fundacji.

Wymagania:

  • umiejętność sprawnego planowania;
  • umiejętność pracy wielozadaniowej;
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • zaangażowanie, otwartość na zmiany i nowe inicjatywy;
  • dobra organizacja pracy, dokładność i sumienność;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków ;
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • pracę w zespole pozytywnych i kreatywnych ludzi;
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia szczególnie w relacjach interpersonalnych;
  • możliwość rozwoju zainteresowań muzycznych, plastycznych i teatralnych;
  • kontakty w kulturze i sztuce.

Preferujemy: osoby zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy (ale nie tylko).

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt: [email protected]