Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Samodzielna księgowa (1/2 etatu)

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 1 marca 2016
  • 1 MIN. CZYTANIA

A4Business Sp. z o.o. poszukuje do współpracy osobę na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne ze specjalizacją rachunkowość i podatki,
  • dobra znajomość programu Symfonia oraz arkusza Exel, doświadczenie w rozliczaniu podatków.

Obowiązki:

  • prowadzenie ksiąg spółki zagranicznej oraz niewielkiej sp. z o.o.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę na 1/2 etatu i możliwość pogodzenia tego z obowiązkami rodzinnymi
  • w przyszłości istnieje możliwość uczestniczenia w dalszym rozwoju działu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji (CV, LM) na adres mailowy: [email protected]