Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Osoba z pomysłami (1/2 etatu)

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 11 marca 2016
  • 1 MIN. CZYTANIA

Misją Stowarzyszenia Rodzin i Przyjaciół Osób z Upośledzeniem Umysłowym „Chata z pomysłami” jest ukazywanie wartości życia osób niepełnosprawnych. Wierzymy, że każda osoba jest niepowtarzalnym darem i ma innym wiele do ofiarowania. Staramy się tworzyć środowisko oparte na więzach przyjaźni i radości, w którym każdy czuje się akceptowany i zaproszony do wzrastania.

Do naszego zespołu zapraszamy osoby z wykształceniem profilowym tj. oligofrenopedagogiką, pedagogiką specjalną, terapią zajęciową i doświadczeniem pół rocznym w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną.

Poszukujemy osoby zaangażowanej, która podejmie z pasją i szacunkiem wsparcie samodzielności dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną. Wymagana umiejętność pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną, umiejętność współpracy z zespołem oraz umiejętność organizacji pracy własnej.

CV prosimy przesyłać do 25 marca 2016 na adres: [email protected]

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    +3 tys. mam w newsletterze

    © Mamopracuj 2024

    Skip to content