Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

New Business Analyst

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 14 grudnia 2022
  • 3 MIN. CZYTANIA

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa, Polska
Pełny etat

Opis firmy

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu. Colliers International jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Aon Hewitt.

Opis stanowiska
Twój zakres obowiązków:

  • Analiza rynku, zbieranie danych i wyszukiwanie potencjalnych Klientów (leadów)
  • Opracowywanie bazy leadów i jej procesowanie, w tym research
  • Dywersyfikacja kanałów pozyskiwania leadów
  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedaży oraz działań na leadach
  • Przekazywanie zapytań do doradców i pozostałych współpracowników oraz zbieranie informacji zwrotnych
  • Współpraca z działami sprzedaży Colliers
  • Przygotowanie prezentacji sprzedażowych
  • Pierwszy kontakt z Klientem (telefon i/lub e-mail)

Nasze wymagania:

  • Masz minimum 3 lata podobnego doświadczenia zawodowego.
  • Lubisz kontakt z ludźmi i potrafisz współpracować w zespole.
  • Potrafisz wyszukiwać i porządkować informacje na temat potencjalnych klientów.
  • Masz umiejętności analityczne i potrafisz pracować na danych z wykorzystaniem różnych narzędzi.
  • Jesteś zainteresowana/y pracą nad cały etat.
  • Posiadasz wiedzę na temat procesów sprzedaży, w tym w szczególności usług doradczych.
  • Komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie).
  • Bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programów do analizy danych np. Power BI.

To oferujemy:

  • Premię uzależnioną od realizacji celów
  • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie nieruchomości komercyjnych
  • Współpracę z najlepszymi specjalistami z branży
  • Realny wpływ na rozwój biznesu
  • Opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni urlopu dla rodziców (6 dni rocznie) pakiet kafeteryjny (w tym m.in. karta Multisport) oraz inne benefity
  • Jasno określone plany rozwoju oraz bogaty program szkoleń dopasowany do realnych potrzeb
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021 oraz 2022
  • Pracę w firmie dbającej o zrównoważony rozwój organizacji

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.