Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Kadrowa

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 18 marca 2015
  • 2 MIN. CZYTANIA
Ambient System Sp. Z o.o.  jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą nowych technologii, działającą w branży automatyki przeciwpożarowej. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży nowoczesnych urządzeń elektronicznych do systemów PPOŻ.

Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do realizacji ambitnych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.

Poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Kadrowa 1/2 etatu

Miejsce pracy: Gdańsk – Osowa

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem  i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • Naliczanie wynagrodzeń i realizacja przelewów związanych z wynagrodzeniami pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych i ewidencji czasu pracy zgodnie z wymogami kodeksu pracy
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON oraz deklaracji podatkowych
  • wsparcie w innych bieżących pracach działu
  • sporządzanie raportów i analiz z zakresu płac,

Wymagania:

  • Minimum czteroletnie doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika kadr
  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość systemu SYMFONIA Kadry Płace oraz programu Płatnik
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Dokładność w działaniu oraz dotrzymywanie ustalonych terminów
  • Samodzielność, umiejętności komunikacyjne, współpracy w zespole
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy:

  • Praca w wymiarze ½ etatu
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji,
  • Możliwość dokształcania i rozwoju zawodowego,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie w terminie do 31 marca 2015 listownie  listu motywacyjnego oraz CV na adres:

AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o.
80-531 Gdańsk, ul. Sucha 25

lub mailem na adres: [email protected]

Na aplikacji prosimy o umieszczenie w C.V. klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 28.09.1997r. „O ochronie danych osobowych” Dz. U. Nr 133, poz. 883, z późniejszymi zmianami)