Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Ekspert ds. Szkoleń

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 16 maja 2022
  • 2 MIN. CZYTANIA

Jutrzenki 105, 02-231 Warszawa, Polska
Pełny etat
Legal Entity: Robert Bosch Sp. z o.o.

Opis firmy

W Bosch kształtujemy przyszłość, tworząc wysokiej jakości technologie i usługi, które wzbudzają entuzjazm i wzbogacają życie ludzi. Składamy naszym pracownikom obietnicę, której dotrzymujemy: razem rozwijamy się, cieszymy się pracą i wzajemnie się inspirujemy.

Opis stanowiska

Zadania:

  • Udział w działaniach/projektach szkoleniowych na szczeblu międzynarodowym, współpraca z centralną strukturą szkoleniową, dbanie o zapewnienie ciągłości realizacji szkoleń korporacyjnych dla pracowników Boscha w Polsce
  • Zarządzanie wewnętrzną platformą szkoleniową, monitoring uprawnień pracowników
  • Identyfikacja lokalnych potrzeb szkoleniowych i rozwojowych w ścisłej współpracy z HRBP oraz managerami
  • Koordynacja projektów szkoleniowych, monitorowanie rynku usług i dostawców, współpraca z trenerami wewnętrznymi i zewnętrznymi dostawcami
  • Badanie efektywności działań szkoleniowo-rozwojowych
  • Inicjowanie nowych projektów rozwojowych w odpowiedzi na potrzeby biznesowe
  • Przygotowywanie raportów i analiz z zakresu szkoleń i rozwoju

Kwalifikacje

Profil:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze szkoleń zdobyte w międzynarodowej firmie o macierzowej strukturze,
  • Umiejętność budowania, wdrażania i ewaluacji działań rozwojowych
  • Znajomość rynku dostawców szkoleń i obowiązujących trendów
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie minimum na poziomie B2
  • Płynność w obsłudze programów Office i nowoczesnych narzędzi cyfrowych
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

Dodatkowe informacje

Benefity:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • Możliwości rozwoju kariery w obrębie firmy Robert Bosch
  • Szeroki dostęp do szkoleń, konferencji i webinarów
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie na życie
  • Mutisport, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, kursy językowe
  • Wiele benefitów dla rodzin (np. kolonie letnie dla dzieci)
  • Zniżki na produkty firmy Robert Bosch
  • Program poleceń pracowniczych

I’m ineested