Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Doradca zawodowy

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 21 stycznia 2016
  • 1 MIN. CZYTANIA

W związku z realizacją na terenie województwa świętokrzyskiego projektu „Start do biznesu ” poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • rekrutacja uczestniczek do projektu
  • weryfikacja predyspozycji uczestniczek do prowadzenia działalności gospodarczej
  • analiza potrzeb i oczekiwań uczestniczek projektu
  • opracowanie IPD

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe psychologiczne
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku doradcy zawodowego
  • doświadczenie w pracy z osobami wykluczonymi społecznie
  • bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w zakresie realizacji projektów w ramach Poddziałania 6.2 PO KL

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Dokumenty aplikacyjne proszę przesłać na adres: [email protected]

W treści e-maila proszę podać oczekiwania finansowe (godzina).

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.