Logo Mamo Pracuj
Open menu
Pracuj.

Znajdź wymarzoną pracę i pracodawcę.

Rozwijaj się.

Pozwól się wesprzeć w rozwoju.

Inspiruj się.

Sprawdź nasze propozycje dla Ciebie.

ZAINSPIRUJ SIĘ

Asystentka w Dziale Księgowości

  • Redakcja portalu Mamo Pracuj
  • 29 lipca 2016
  • 2 MIN. CZYTANIA

Seofabryka.pl Sp. z o.o. Sp. k. (www.seofabryka.pl) jest jednym z liderów profesjonalnych usług pozycjonowania stron w Polsce. Rozwijamy się w otwartej, niekorporacyjnej atmosferze. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy do współpracy osobę na stanowisko:

Obowiązki:

  • dekretacja i księgowanie dokumentów (również w walutach obcych)
  • prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • tworzenie zestawień finansowych Koszty/Sprzedaż
  • analiza rozrachunków
  • dokonywanie płatności w systemie bankowym
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • aktualizacja danych w systemach ERP
  • inne prace administracyjne

Wymagania:

  • znajomość aktualnych przepisów podatkowych (VAT, CIT, PIT i ZUS)
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • doskonała organizacja pracy
  • prawo jazdy
  • warunek konieczny – status studenta

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • młody, otwarty i przyjazny zespół współpracowników
  • pakiet medyczny
  • kartę multisport
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie na część etatu, możliwość długofalowej współpracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na następujący adres: [email protected] ze wskazaniem nazwy stanowiska w temacie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.