Czego szukasz

+25 narzędzi do współpracy zdalnej. E-book od Project: People

Od ponad miesiąca wiele firm, małych i dużych po raz pierwszy zmaga się z organizacją pracy zdalnej. Projekt: People przygotował e-book z pakietem przydatnych narzędzi do współpracy zdalnej. 50 % przychodów ze sprzedaży do końca kwietnia zostanie przekazane na Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Wspieramy!

grafika przedstawiająca okładkę e-booka od Projekt: People

Wspieramy!

Współpracujemy z Project:People od dłuższego czasu, dlatego kiedy tylko okazało się, że zespół P:P pracuje nad materiałem o pracy zdalnej – od razu się zaangażowałyśmy! W końcu dla nas praca zdalna to chleb powszedni! Tym bardziej teraz z całego serca wspieramy promocję tego wartościowego e-booka!

Narzędzia do pracy zespołowej online

– Jako Project: People chcemy w obecnej sytuacji pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują, dzieląc się tym, co umiemy najlepiej – mówi Beata Mosór – Szyszka – CEO & Lean Strategist, a dokładnie strateg, marketingowiec i konsultantka lean w Project: People. – Dlatego przygotowaliśmy e-book, z którego 50% uzyskanych przychodów ze sprzedaży do końca kwietnia przeznaczymy na Szpital Uniwersytecki przy ul. Macieja Jakubowskiego 2 w Krakowie.

+25 narzędzi do współpracy zdalnej

E-book „+25 do ekwipunku warsztatowca” zawiera całe doświadczenie ze współprac online, przygotowane i przeanalizowane i przelane przez Joannę Ostafin.

– Dostaniesz do ręki pakiet praktycznych i przydatnych tips&tricks do prowadzenia warsztatów on-line, które w czasach #homeoffice są niezbędne. Podpowiadamy „co z czym jeść”, czyli jak realizować różne formy warsztatów kreatywnych w oparciu o narzędzia zdalne – mówi Beata Mosór-Szyszka.

Co zawiera e-book?

1. O czym pamiętać, organizując warsztaty zdalne?

2. Lista 25 narzędzi, ułatwiających przeprowadzenie warsztatów zdalnych, podzielona na kategorie:

  • Kolaboracja
  • Komunikacja
  • Moderacja
  • Planowanie

3. Przykładowy kick-off projektu, czyli solucja warsztatu startowego. Będziesz mógł/mogła w w łatwy sposób zorganizujesz swój warsztat kick-off lub zainspirujesz się do stworzenia własnego scenariusza z innym narzędziem.

Kupujesz e-book i wspierasz krakowski szpital? 😉

Grafika: Projekt: People

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się z innymi:
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie