Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Specjalista ds. realizacji projektów dofinansowanych z EFS

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Rzeszów
  • Data ważności oferty: 26.03.2017
Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego

W związku realizacją projektów dofinasowanych z EFS Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego poszukuje na terenie województwa podkarpackiego osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • dobra znajomość MS Office, w szczególności Word i Excel
  • doświadczenie w realizacji/koordynacji projektów w ramach EFS
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane)

Zakres obowiązków:

  • działania rekrutacyjne oraz weryfikacja kwalifikowalności uczestników
  • prace administracyjno – biurowe
  • bieżący kontakt z beneficjentami, pracodawcami, instytucjami
  • bieżący kontakt z wykonawcami i firmami szkoleniowymi, podpisywanie umów, ustalanie dzienników
  • organizacja form wsparcia

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w prężnym, młodym zespole

Chętnych prosimy o wysyłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, listu motywacyjnego na adres: [email protected] do 26/03/2017.
W tytule e-mail prosimy wpisywać ,,Specjalista ds. realizacji projektów dofinansowanych z EFS – woj. Podkarpackie” oraz dopisać oczekiwaną stawkę za godzinę pracy brutto. Zgłoszenia bez podania odpowiedniego tytułu wiadomości i bez określenia stawki godzinowej nie będą rozpatrywane.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Prosimy powołaj się na portal Mamo Pracuj składając aplikację