Zostań Starszym Specjalistą w Dziale Jakości Audytu z językiem niemieckim

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Katowice
PwC Service Delivery Center

PwC Service Delivery Center (SDC) w Katowicach realizuje projekty na zlecenie działów audytu finansowego oraz doradztwa podatkowego spółek PwC zlokalizowanych w ponad 30 krajach europejskich. Centrum w Katowicach to dynamicznie rozwijająca się jednostka, która w tym roku poszerzyła zakres świadczonych usług o obsługę procesów księgowych oraz kadrowych i obecnie zatrudnia już prawie 1000 osób. PwC SDC jest organizacją z innowacyjnym podejściem i ambitnymi planami dalszego rozwoju, oferującą wiele możliwości swoim pracownikom.

Oczekiwania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w obszarze sprawozdawczości finansowej lub audytu
  • Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość)
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i zastosowania jej w praktyce
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i organizacji pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Czekają na Ciebie zadania związane z:

  • Weryfikacją zgodności realizowanych zleceń ze standardami rachunkowości, audytu oraz raportowania
  • Dzieleniem się wiedzą i rozwojem kompetencji merytorycznych pracowników SDC
  • Uczestnictwem w projektach mających na celu usprawnienie funkcjonowania wybranych procesów

Pracując z nami zyskasz:

  • Możliwość rozwoju kariery eksperckiej w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym środowisku pracy
  • Wsparcie w zakresie zdobywania kwalifikacji zawodowych (KIBR, ACCA)
  • Pakiet szkoleń merytorycznych
  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych
  • Praca stacjonarna w biurze w Katowicach
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów takich jak karta Multisport Benefits Card, bilety do kina, vouchery do sklepów

Poznaj Anię, Natalię i Gosię, które świetnie łączą pracę w PwC SDC z wychowywaniem dzieci >>>