Doradca Klienta

  • Wymiar czasu: pełny
  • lokalizacja: Środa Wielkopolska
EUROBANK S.A.

eurobank partner – to sieć oddziałów franczyzowych, czyli autonomicznych punktów sprzedaży produktów finansowych działających na licencji eurobanku. Oddziały partnerskie funkcjonują terenie całego kraju i posiadają prawo do używania logo, koncepcji biznesowej oraz sprzedaży produktów banku.

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • obsługa klientów w zakresie operacji kasowych i sporządzanie dziennych raportów kasowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i udział w akcjach marketingowych
  • realizacja indywidualnych planów sprzedażowych
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego
  • odpowiedzialność za kompletność i poprawność prowadzonej dokumentacji

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie maturalne
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych lub usług telekomunikacyjnych
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność, sumienność, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę w placówce partnerskiej eurobanku
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane systemem premiowym
  • profesjonalne oraz bezpłatne szkolenia (wdrożeniowe oraz podnoszące kwalifikacje zawodowe)
  • przejrzystą ścieżkę kariery umożliwiającą rozwój zawodowy
  • pracę w przyjaznym zespole

CV prosimy wysłać pod adres [email protected] w tytule wiadomości wpisując nazwę miejscowości.