Czego szukasz
Oferty pracy
To ogłoszenie jest już nieaktualne.
Przejdź do ofert pracy aby zobaczyć inne ogłoszenia.

Doradca Klienta (1/2 etatu)

  • Wymiar czasu: niepełny
  • lokalizacja: Olsztyn
  • Data ważności oferty: 31.01.2017
EUROBANK S.A.

Eurobank poszukuje kogoś niesamowitego na co dzień:

Miejsce pracy: Olsztyn

Główne zadania:

  • sprzedaż produktów bankowych w sposób profesjonalny i zgodny ze standardami obowiązującymi w banku
  • realizacja indywidualnych planów sprzedaży
  • prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów (telemarketing, spotkania z umówionymi klientami poza oddziałem)
  • wstępna weryfikacja wniosków kredytowych oraz odpowiedzialność za poziom ryzyka kredytowego

Wymagania:

  • wykształcenie min. wyższe zawodowe (licencjat)
  • roczne doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą usług
  • mile widziane doświadczenie w telemarketingu lub doradztwie finansowym
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • wysokie zdolności komunikacyjne
  • nastawienie na budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
  • wiedza na temat produktów bankowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę na 1/2 etatu na podstawie umowy o pracę w oddziale bankowym
  • stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego w strukturach Departamentu Sprzedaży
  • prywatną opiekę medyczną
  • profesjonalne, bezpłatne szkolenia

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na adres: [email protected]