Czego szukasz
Autorzy
Najpopularniejsi -
Agnieszka Pierzak
Z funduszami europejskimi związana jestem od 2006 r. Najpierw jako pracownik instytucji odpowiedzialnej za wdrażanie środków europejskich, a od momentu kiedy zostałam mamą prowadzę własną działalność gospodarczą w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych, rozliczania projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Taki model pracy bardzo mi odpowiada i pozwala łączyć miłość do dzieci i rodziny z pasją pracy.
Marta Szyszko
Mama pełną parą, która od spraw domowych i trywialnych ucieka w nałóg… pisanie. Dzieli się matczyną dolą i z innymi rodzicielkami na portalu www.niedoskonalamama.pl. Prowadzi także blogi www.takeitizi.pl oraz www.kobietawe-biznesie.pl. Zawodowo copywriterka dla agencji reklamy internetowej, redaktor dochodząca dla zaprzyjaźnionych czasopism i portali.
Magdalena Nowacka
Trenerka i kobiecy doradca zawodowy. Pracuje z kobietami nad ich rozwojem osobistym i zawodowym. Prowadzi szkolenia i doradztwo indywidualne dla kobiet, które mają własne firmy. Od 2002 zajmuje się zawodowo pracą trenerską. Zdobywała swoje doświadczenie, pracując w biznesie, działając na polu organizacji pozarządowych, a także współpracując z firmami szkoleniowymi. Prowadzi własną firmę doradczo-szkoleniową.
Agnieszka Nietresta-Zatoń
Nałogowa czytelniczka, która kocha pisać i pisarka, która nie umie żyć bez czytania. Autorka powieści "Pustostan". Copywriterka, webwriterka, blogerka. Matka, żona i kociara z tytułem naukowym.
Marta Maciszewska-Malinowska
Mama Wiktora, twórca FAMILY MANAGER, firmy oferującej warsztaty rozwojowe i  coaching dla Mam. Warsztaty na żywo dostępne są w Poznaniu (Concordia Design, Cafe Bajarka, Szkoła Rodzenia w Plewiskach). Informacje o warsztatach online Mama wraca do pracy – 5 kroków do celu pod adresem www.warsztatyonline.familymanager.pl. Sprawdź terminy najbliższych warsztatów.
Piszą dla nas także -
Marzena Pilarz-Herzyk
Żona. Mama. Z wykształcenia Prawniczka. Z zamiłowania artystka-po-trochu (trochę architektka, trochę projektantka, trochę fotografka - bo nigdy nie mogła się zdecydować). Zawodowo przez kilka lat związana z zarządzaniem przedsiębiorstwami, procedurami prawnymi i finansowymi. Od 2015 roku Mama. I tak wraz z raczkowaniem dziecka, zaczął raczkować pomysł na bloga dla Mam o prawie w przystępny sposób serwowanym. Szczegóły: www.mamaprawniczka.pl
Izabela Odziemiec
Radca prawny. Specjalizuje się w doradztwie dla przedsiębiorstw z zakresu spraw celnych oraz TLS (transport logistyka spedycja). Prowadzi sprawy o rozwód dot. władzy rodzicielskiej i kontaktów z dziećmi, kładąc nacisk na porozumienie. Aktywnnie działa na rzecz rodziców i ich praw, współpracując z organizacjami pozarządowymi. Więcej: 3Z Kancelaria Radcy Prawnego Izabela Odziemiec, Facebook
Ewa Moskalik – Pieper
Pełnoetatowa mama dwóch chłopców. Miłośniczka dobrego smaku, kina, muzyki i książek. Koneserka wszystkiego co dobre, piękne i prawdziwe. Absolwentka filmoznawstwa i fotografii.
Paweł Tokarski
Radca prawny, specjalista prawa bankowego i konsumenckiego. Prowadzi sprawy o uznanie za nieważne klauzul przeliczeniowych w kredytach waloryzowanych. Występuje do banków o zwrot bezprawnie pobranych opłat. Reprezentuje klientów przed sądami, bankami i ubezpieczycielami. Kontakt >>
Sandra Nowicka-Nowak 
Anglistka, socjolog, biznesmama. Prowadzi parentingowy blog biznes mamy www.majciakombinuje.pl. Od ponad 10 lat z gorszym lub lepszym skutkiem prowadzi firmę. Przez pięć lat była to szkoła językowa, potem kawiarnia dla mam i wiele innych fajnych rzeczy. Swoim doświadczeniem biznesowym chce się dzielić z kobietami, które szukają swojego nowego miejsca.
Bartłomiej Płócienniak
Szef kuchni Studia Twój Kucharz, który na swoim koncie ma m.in. pracę w najlepszych londyńskich restauracjach, udział w polskiej edycji Top Chefa i liczne warsztaty kulinarne, ale przede wszystkim sukces slowfoodowego Studia Twój Kucharz na krakowskim Zabłociu. Studio Twój Kucharz na FB >>
Aleksandra Bończewska
Psycholog, coach i konsultantka kariery w Interviewme. Pasjonuje mnie budowanie marki osobistej. W wolnym czasie recenzuję warszawskie „suszarnie” i planuję podróże. Odwiedź bloga InterviewMe: https://interviewme.pl/blog
Katarzyna Mrozowska
Radca prawny, specjalizuje się w prawie ubezpieczeń społecznych. Pomaga Mamom egzekwować przysługujące świadczenia w zakresie zasiłków. Opracowuje odwołania od decyzji ZUS, wnioski o indywidualne interpretacje przepisów, umorzenie lub rozłożenie na raty zaległości składkowych. Reprezentuje Klientów w sądzie. Kontakt.
Maria Kwiatkowska
Absolwentka Instytutu Polityki Społecznej Uniwersytetu Warszawskiego, od wielu lat związana z branżą badań klinicznych. Matka ekspatka, obecnie mieszka i pracuje w Berlinie. Dla przyjaciół: Kaowiec.
Chcę otrzymywać inspiracje, pomysły i sugestie jak pracować i nie zwariować.
Newsletter wysyłamy raz na 2 tygodnie
Paulina Wyszyńska
Szczęśliwa żona i mama rozrabiającej Bianki. Ukończyła studia na kierunku filologii polskiej oraz dziennikarstwa, ma doświadczenie w sprzedaży, w realizowaniu projektów finansowanych ze środków UE. Stara się być mamą świadomą. W wolnym czasie piecze torty i ozdabia je masą cukrową, łowi ryby i zbiera grzyby. Jest osobą energiczną, czasem upierdliwie pedantyczną i spontaniczną.
Aga Wnękowicz-Smenżyk
Absolwentka filmoznawstwa UJ, menadżerka kultury, współorganizatorka wydarzeń kulturalnych. Redaguje, pisze, organizuje, uczy się, działa. Czyta książki dla dzieci, a czasem nawet dla dorosłych. Zafascynowana prowadzeniem biznesu online i życia offline.
Anna Gawrońska
Mama 7-letniego Dawida i 3-letniego Adasia, specjalistka od marketingu afiliacyjnego, miłośniczka czytania - prowadzi blog z recenzjami książek nasz-zaczytany-swiat.blogspot.com. Interesuje się neuropsychologią i dziennikarstwem, uwielbia podróże i wspólne ciekawe spędzanie czasu.
Przemysław Zegarek
Prawnik, właściciel Kancelarii Lex Artist specjalizującej się w obszarze ochrony danych osobowych. Najczęściej wybierany Administrator Bezpieczeństwa Informacji w Polsce. Współautor publikacji oraz bloga www.blog-daneosobowe.pl. Pasje dzielenia się wiedzą rozwija jako instruktor snowboardu oraz kitesurfingu.
Małgorzata Kowalczewska
Coach, socjolog, specjalista ds. PR, mama 2 dzieci, zafascynowana efektywnym działaniem (w tym temacie piszę bloga www.insade.pl), psychologią społeczną, możliwościami ludzkiego umysłu. Uwielbia chodzić po górach, jeździć na nartach i leniuchować w Borach Tucholskich.
Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookies. Informacje uzyskane za ich pomocą wykorzystywane są w celach statystycznych. Pozostając tu godzisz się na ich zapisywanie w Twojej przeglądarce. ×

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail